Verkerkloop 2017: 'Warm'hartig succes!

De 40ste editie van de Verkerkloop die op 17 mei jongstleden in Zwijndrecht is georganiseerd heeft een uitverkocht huis opgeleverd: 3500 deelnemers startten in een benauwde temperatuur verdeeld over 14 categorieën aan de meet aan de Molenvliet.

3500 deelnemers
Met 3500 lopers van jong tot oud is de organisatie zeer tevreden over het verloop van het evenement. Algemeen Directeur van de Verkerk Groep Pieter Visser: “De lopers, de toeschouwers en al die vrijwilligers, volgens mij hebben we allemaal even veel genoten van deze prachtige hardloopavond. De 40ste editie is toch wel speciaal en dat we voor het eerst in de historie uitverkocht zijn zegt wel iets over de Verkerkloop. Het was erg warm maar we zijn blij dat veel lopers onze adviezen hebben opgevolgd om goed aan zichzelf te denken in deze hitte. Ik ben erg trots en deze editie kan weer met recht de boeken in als een topper."

Het goede doel: KNRM Dordrecht
Ook Joke Verhage, voorzitter van serviceclub Rotaryclub Zwijndrecht Waal en Devel, kijkt terug op een zeer geslaagd evenement. "Met de Verkerkloop halen wij jaarlijks een mooi bedrag aan sponsorgelden binnen voor onze serviceclub waar wij goede doelen mee ondersteunen. De laatste tijd is er een toename van aanvragen om financiële ondersteuning vanuit onze club. We moeten keuzes maken, waar hebben ze de ondersteuning dringend nodig? Met het binnengehaalde bedrag van €23.700, waarvan gelijk €12.500 euro is geschonken aan KNRM, blijft een mooi bedrag over om ook andere doelen te ondersteunen. Het inzetten van sportiviteit met elkaar voor goede doelen is weer een groot succes geweest. Deelnemers en sponsoren, dank daarvoor!"

Scholen- en bedrijvenkampioenschap
In de strijd om het scholenkampioenschap werd De Twee Wieken voor de vierde keer op rij uitgeroepen als winnaar. Bij het bedrijvenkampioenschap kwam Verzekeringsbeheer als snelste over de finish.

Uitslagen 5 en 10 km

5 km heren
1. 
Roy Hoornweg - 14:45
2.
Timo de Geus - 15:57
3.
Nixon Fernandes - 16:38

5 km dames
1.
Annemarie Kersbergen - 19:30
2.
Jitske van der Brugge - 20:13
3.
Cora Vlot - 20:13

10 km heren
1.
Patrick Kwist - 33:16
2.
Gerbert van de Biggelaar - 34:57
3.
Tijn Huberts - 36:42

10 km dames 
1.
Jeanet van den Berg - 40:11
2.
Lucia van der Laarse - 43:37
3.
Ingrid Broeren - 44:47

Uitslag Bedrijvenloop
1. Verzekeringsbeheer
2. Herculan 3
3. ConPackSys

 

Wij danken IEDEREEN, van loper tot vrijwilliger, die van deze editie weer een geweldig succes heeft gemaakt. En zet alvast in de agenda: De 41ste editie zal op 16 mei 2018 worden georganiseerd!

Klik hier voor alle uitslagen van de Verkerkloop 2017!

 


 • uitslag 5 en 10 km
 • uitslag bedrijvenloop
 • wat is de Verkerkloop?
 • inschrijven
 • scholenloop
 • individuele loop 5 en 10 km
 • bedrijvenloop 5 km
 • runningshirt
 • flyer verkerkloop 2017 kleur
 • trainingsschema 5 en 10 km
 • Startnummer ophalen en andere tips
 • nieuws
 • programma
 • parcours
 • locatie
 • goede doel
 • sponsors
 • foto's
 • -->